Seslichat Şiir tadında sohbet

Merhaba Seslichat ve Seslisohbet kullanıcıları, bugüne dek hep canlı müzik,arabesk,slow eşliğinde sohbetini sürdüren seslihazar ailesi bir yenilik daha katıyor sohbet sitesine sizler için 2 haftada 1 şiir gecesi daveti uygumala olarak sürdürülmektedir.

Şiir gecelerinde dilerseniz canlı şiir okuyabilirsiniz veya dinliyebilirsiniz. Amacımız bugüne kadar seslichat sitelerinde bir fark daha yaratmaktır.

Şiir gecelerinde Kimler şiir okuyabilir,hangi tarz şiirler okunmaktadır. Bunları hiç kafanızda problem olarak görmenize gerek yok. Aşk,sevgi,ruhu dinlendiren şiirler okumak veya paylaşım yapmak serbesttir.

Şiir gecelerinde her zaman kısa ve öz şiirler sesli sohbet kullanıcılarını sıkmamak şartıyla dileyen herkes yorumunu okuyabilir. Bizler nasıl sizin için burda seslihazar sitesinde sohbet ve arkadaşlık sitesi oluşturduksa şuanki şiir geceleri uygulamasınıda en yakın sürede aktif edip sizlerle paylaşıcaz.

Bir önceki makalemizi takip edip yorum yapmayı unutmayınız. İstek ve şikayetler için yada Görüş ve bildirileriniz için skype:nfs63@hotmail.com

Telefon:0541 794 01 93 Bizlere ulaşabileceğiniz iletişim araçlarıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*