Seslichat Eswin PaneL Tanıtımı

Merhaba Değerli okuyucular seslichat eswin Panel tanıtımı ile sizlerleyiz. Günümüzde birçok seslichat panelcileri Eswin Panelinin Kurulumunu yapmaktadır. Bu panelleri kuran şahısların birçoğu içeriği kopyalayarak paneli sizlere kurarak hizmet vermektedir.

Eswin Panel Yönetimindeki Birçok komut hemen hemen kısıtlı panelcilerde vardır. Bizler Bu imkanı sunarken sizlere tamamen Eswin panel portalı’nın orjinal halde kurulumunu yaparak hem seo açısından, hemde görünüm bakınımından, yönetim panelinde; Seo ayarları,Odalar dizayn1 dizayn2(Esfox) Anket ayarları,Oda sıralama v.s komutları sunmaktayız.

Bir seslisohbet sitesinde Site sahibinin üye olduğu nick her zaman Süper yönetici’dir. Ayrıca 20+1 Odalarda Staf3 yetkisi sizler için aktif olucaktır. 1 nicke özel Staf3 komutu ile root’u bile istediğiniz kişiye verebilirsiniz. Çünkü Staf3 yetkisi root’u bile çatıda görür hangi odaya giderse gitsin kullanıcılar’da görebilir. Fakat root staf3 nickine müdahale edemez.  Siz değerli seslichat kullanıcıları Sizlerde böyle özelliklere sahip olmak istiyorsanız bizimle irtibat’a geçiniz.

Telefon: 0541 794 01 93

Skype: dunyapanel

Bu sitenin Tasarım ve Kodlaması DunyapaneL.com tarafından yapıLmış oLup Hizmetinize SunuLmuştur.

Seo Optimizasyon Mehmet Karacan Tarafından yapılmaktadır. DunyapaneL İnternet Teknoloji Hizmetleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*