Ankara Seslichat Odaları

chat, Genel, sesli, seslichat, seslisohbet Yorum Yok 24 Şubat 2017 3435 Görüntüleme

Değerli Ankara Seslichat Sitelerinde Takılıp Sohbet Amaçlı açılıp eğlence,oyun,yarışma,aşk v.b etkinliklerde bulunan sitemiz her daim sizlerle seslihazar.com ailesi olarak sizlere neredeyse dünyanın heryerinden kullanıcı olan arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizi googlede seslihazar yada ankara seslichat odaları yazıp sitemize giriş yapmadan önce lütfen rumuzunuzu birbaşkası tarafından kullanılmasın diye ücretsiz kayıt olarak sohbet sitemize giriş yapabilirsiniz.

Sizler Sitemize kayıt oldugunuz zaman seslichat sitemize bir kullanıcı olarak bizlere hem destek vermiş oluyorsunuz. Hemde sitemizde bir yeni kullanıcı ile tanışıyor ankara,istanbul, vesaire diğer illerimiz, ilçelerimizden giriş yapıyoruz.

 

 

Seslichat Flash Nick Efektleri

chat, Genel, sesli, seslichat, seslisohbet Yorum Yok 19 Şubat 2017 6693 Görüntüleme

Değerli Okurlarım Bugün Sizler’e Photoshop cs6  iLe yapılan Flash nickler yani seslichat  sitelerinde kullanılan Flashlar Nicklerinizi güzelleştiren, Farklı efektlerde, renklerle ve yapan kişilerle karşı karşıya çıkmak istiyor herkes, fakat siz kendinizde bunları yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey youtube‘deki videoları izlemek olucak. Buradan Sizlere Sesli Hazar Ailesi olarak sizlere efektlerin birkaçtanesini paylaşacağım. Umarım sizler için faydalı olur. Bizlerin ise sizden beklediği sadece yorum yaparak iletebilirsiniz.

Sorun ve Şikayetler için skype : nfs63@hotmail.com buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Seslichat Eswin PaneL Tanıtımı

chat, Genel, sesli, seslichat, seslisohbet Yorum Yok 13 Şubat 2017 3261 Görüntüleme

Merhaba Değerli okuyucular seslichat eswin Panel tanıtımı ile sizlerleyiz. Günümüzde birçok seslichat panelcileri Eswin Panelinin Kurulumunu yapmaktadır. Bu panelleri kuran şahısların birçoğu içeriği kopyalayarak paneli sizlere kurarak hizmet vermektedir.

Eswin Panel Yönetimindeki Birçok komut hemen hemen kısıtlı panelcilerde vardır. Bizler Bu imkanı sunarken sizlere tamamen Eswin panel portalı’nın orjinal halde kurulumunu yaparak hem seo açısından, hemde görünüm bakınımından, yönetim panelinde; Seo ayarları,Odalar dizayn1 dizayn2(Esfox) Anket ayarları,Oda sıralama v.s komutları sunmaktayız.

Bir seslisohbet sitesinde Site sahibinin üye olduğu nick her zaman Süper yönetici’dir. Ayrıca 20+1 Odalarda Staf3 yetkisi sizler için aktif olucaktır. 1 nicke özel Staf3 komutu ile root’u bile istediğiniz kişiye verebilirsiniz. Çünkü Staf3 yetkisi root’u bile çatıda görür hangi odaya giderse gitsin kullanıcılar’da görebilir. Fakat root staf3 nickine müdahale edemez.  Siz değerli seslichat kullanıcıları Sizlerde böyle özelliklere sahip olmak istiyorsanız bizimle irtibat’a geçiniz.

Telefon: 0541 794 01 93

Skype: dunyapanel

Bu sitenin Tasarım ve Kodlaması DunyapaneL.com tarafından yapıLmış oLup Hizmetinize SunuLmuştur.

Seo Optimizasyon Mehmet Karacan Tarafından yapılmaktadır. DunyapaneL İnternet Teknoloji Hizmetleri

Seslisohbet'e Giriş için Tıklayın

Seslisohbet'e Hızlı Giriş

Sitemiz Hakkında

devamı >>

Sesli Chat