istanbul seslichat

chat, Genel, sesli, seslichat, seslisohbet Yorum Yok 7 Kasım 2016 3144 Görüntüleme

Arkadaşlar istanbul’lu vatandaşlarımızın sohbet sitemizi ziyaretleri esnasında dostları ile muhabbet ortamı kurabilecekleri bir chat sitesi kurmayı amaçlıyoruz. Odamız da istanbul şivesi ile sohbetler yapılarak istanbul ilinin tanıtımı ve meşhur yemekleri vs gibi özelliklerinden bahsedilecektir. Odamıza istanbul ve çevre illerden ücretsiz giriş yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizi Google arama motoruna istanbul Sesli Chat,Sitesi yazarak bulmanızdır.

Seslichat iLe Dunyayla Tanış

chat, Genel, sesli, seslichat, seslisohbet Yorum Yok 4 Kasım 2016 3093 Görüntüleme

Sesli Chat ile Dunyanın Neresinde olursanız olun Sevdikleriniz ile Sesli Chat OdalarıÖzgürce Görüşebilirsiniz. Sesli chat Kameralı Sesli sohbet ederek Hem sevdiklerinizle Hemde Diğer Kullanıcılar ile sohbet Edip Tanışırsınız. Sohbet Odaları Ücretsizdir. Sizler Hicbir ücret Ödemeden Sınırsız Özgürce Sohbet edebilirsiniz. Hemen Başlayın, Bize Katılın.

Sesli Sohbet Kullanıcılar Arasında Ücretsiz Chat Yapma hizmeti Sunar. Sesli sohbet Müzik video Mikrofon alma Kamera Acma gibi Bircok Özelliğe Sahiptir. Kaliteli sohbet odalarında Güven ile Sevdikleriniz Arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz. Sesli Sohbet Türkiyenin En Yaygın Chat Ağıdır. 6 Milyonu Aşkın Kullanıcısı vardır. Sesli sohbet Populer  Bir sohbet sitesidir. SesliHazar.com Sitemizin Sesli sohbet Odalarına Hemen Bağlanın.

Seslichat Upload Butonu

chat, Genel, sesli, seslichat, seslisohbet Yorum Yok 4 Kasım 2016 2442 Görüntüleme

Merhaba Sesli Sohbet Sesli Chat Kulanıcıları
Bildiniz üzere speakychat odalarında avatar flash nick kulanmak sesli chat sitelerinin vaz gecilmeci
günümüzde farklı sitelerde resim avatar yüklüyorduk artık bunun için ugrasmadan speakychat sizlere bu imkanı sagladı.
UPLOAD yenilikleri le artık bu sistemde flash nickinizi yükleye biliyorsunuz.
upload yazma butunun üste yer almaktadır sitenin konusma panelinde yer alip
butonu tıkladınızda yeni bi pencere acılmaktadır oradan gözat et dedikten sonra masa üstü yada gizli dosyalarınız flash nickinizi seçerek alta çıkan link alıp profiliniz, e kopyalarak değiştir dedikten sonra yenile yapip siteye tekrar giris yaptınızda
flash nikiniz sizlerde ve sevdikleriniz görüp paylaşmıs olucaksınız
sesliHazar.com sizlere iyi eğlenceler diler….

Seslisohbet'e Giriş için Tıklayın

Seslisohbet'e Hızlı Giriş

Sitemiz Hakkında

devamı >>

Sesli Chat